Jakie obicia kanap dla hotelu?

Jeśli kiedykolwiek pracowałaś w hotelu, to na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak trudna niekiedy jest to praca. Wszystko zależy bowiem od tego jak duży był hotel oraz jakiego rodzaju występują powierzchnie. Zastanawiasz się co to ma do rzeczy? Zapewne znasz zasadę, że tym łatwiej wyczyścić powierzchnię im bardziej jest gładka. Tak wiec, jeśli w hotelu dominowała okleina meblowa, sprzątnie nie było trudnością. Jeśli jednak meble były drewniane, to sprzątnie ich mogło przysporzyć wiele problemu.

Jak wyposażyć hotel?

Aby hotel, był jak najłatwiejszy w utrzymaniu czystości, warto wiedzieć jakie materiały obiciowe wybrać. Nie tylko przyśpieszy to pracę i sprawi, że będziesz się ona ładniej prezentował, ale również pozwoli zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Nie trzeba będzie bowiem wymieniać mebli, jeśli pozostanie na nich plama trudna do zmycia. Kupując wyposażenie do hotelu, warto wcześniej poznać właściwości poszczególnych tkanin obiciowych.

Wybierz rozsądnie

Jeśli nie masz czasu zapoznawać się z rodzajami materiałów obiciowych, zabierz ze sobą do sklepu kogoś, kto zna się na nich. Pamiętaj tylko, że tkaniny powinny być najlepiej plamoodporne, niepalne, odporna na ścieranie, rozdarcie oraz promieniowanie UV. Najlepiej sprawdzić się może tutaj skóra. Biorąc jednak pod uwagę jej cenę, zamiennie można stosować skaj. Wygląda ona bardzo podobnie i równie dobrze się prezentuje.