Płytki ceramiczne Evy Minge

Płytki ceramiczne Evy Minge

Eva Minge dała się poznać w świecie jako wyjątkowa projektantka mody i niezwykle kolorowa osoba. Choć nieraz zwróciła uwagę mediów kontrowersyjnym wyglądem i wypowiedziami, wciąż pozostaje ciekawą postacią świata artystycznego, i jak się okazuje ma wciąż wiele do zaoferowania. Polska projektantka jest przykładem tego, że dzięki ciężkiej pracy można osiągnąć światowy sukces – pochodząca ze Szczecinka Eva Minge poświęciła całe serce swej pasji i udało się – dzisiaj jest jedną z najważniejszych postaci świata mody, a jej projekty zyskują uznanie czołowych projektantów. Ale samej Minge to nadal mało. Nie osiada na laurach, sięga dalej i tworzy więcej. Na rynku pojawiły się wyjątkowe płytki ceramiczne Evy Minge.

Nie tylko moda – płytki ceramiczne Evy Minge

Eva Minge nie zatrzymała się jedynie na projektowaniu strojów. Choć to dzięki modzie osiągnęła swój sukces i ugruntowała swoje miejsce w świecie, głód artystyczny sprawił, że projektantka postanowiła spełniać się na innych polach tworzenia. Kobieta od lat znana jest z projektowania ubrań, dizajnerskich akcesoriów, a także dała się poznać jako projektantka luksusowego wzornictwa przemysłowego. Najwyraźniej wciąż jej mało i na tym nie poprzestała. Tym razem za cel obrała sobie wystrój wnętrz i wygląda na to, że najnowsza kolekcja płytek Evy Minge o nazwie Leaves stała się kolejnym strzałem w dziesiątkę. Nowatorski wygląd owych płytek zaskarbił sobie wielu kupujących są jednym z najczęściej kupowanych elementów wystroju łazienek.

Gdzie kupić płytki Evy Minge

Najistotniejszym plusem płytek Evy Minge jest fakt, iż są one ogólnodostępne. Aby stać się posiadaczem płytek Leaves nie ma potrzeby importu ich zagranicy czy spędzania godzin szukając ich w Internecie. Płytki Evy Minge można zakupić na większości stron internetowych (przede wszystkim polskich) oraz w każdym większym sklepie z elementami wystroju wnętrz. Dzięki temu każdy może łatwo stać się posiadaczem stylowego wnętrza i pochwalić się nowoczesnym wystrojem wprost od światowej projektantki.

Dla kogo płytki Evy Minge

Mimo, że płytki zaprojektowane przez Evę Minge mogą wydawać się skierowane do jednego rodzaju odbiorcy, to w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Trafią do każdego ceniącego sobie nowoczesny sznyt w wystroju wnętrza, chcącego nieco ożywić dotychczasowy wygląd pomieszczenia. Leaves by Eva Minge to płytki łazienkowe dostępne w dwóch kolorach (bianco i venge), oba kolory płytek są dostępne w formacie 20×50. W kolekcji znajdują się również płytki podłogowe w matowym odcieniu koloru Venge i są w wymiarach 33×33. Ciekawym dodatkiem są dekoracje naścienne z motywem roślinnym – dodające pomieszczeniu niezwykłego uroku. Płytki można układać w mozaikę dzięki zastosowaniu specjalnych szklanych listew. A kolory, w których można zakupić płytki Evy Minge sprawiają, że pomieszczenie stanie się bardziej wyraziste, a to cecha samej projektantki. Dodatkowym plusem jest przystępna cena, która na pewno zachęci wielu do kupna Leaves. Jednym słowem, płytki Evy Minge z kolekcji Leaves są idealne dla każdego, komu zależy na wyrazistym i nowoczesnym wyglądzie swojej łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Jak zaaranżować industrialną łazienkę?

Industrialny styl aranżacji przestrzeni stale zyskuje na popularności. Imitujące fabryki z lat pięćdziesiątych wnętrza są oryginalne, intrygujące i wpisujące się w minimalizm. Dobrym pomysłem może okazać się urządzenie łazienki tak,…