7 rodzajów koszy cargo, które warto poznać przed zakupem

7 rodzajów koszy cargo, które warto poznać przed zakupem

7 rodzajów koszy cargo, które warto poznać przed zakupem

Kosze cargo to wysuwane na prowadnicach druciane półki, które od zewnątrz można wykończyć frontem pasującym do kuchennej zabudowy. Tego rodzaju szafki są niezwykle funkcjonalne i ergonomiczne. Zanim zdecydujecie się na ich zakup poznajcie 7 rodzajów koszy cargo, które możecie wybrać. Dzięki temu dokonacie dobrego wyboru.

Kosze cargo podblatowe i górne – jakie modele macie do wyboru? 

Wyróżniamy kosze cargo podblatowe i górne ze względu na miejsce montażu w zabudowie kuchennej. Ponadto możemy wyróżnić trzy rodzaje szafek kuchennych cargo ze względu na ich rozmiar, a więc mini, midi lub maxi. Kosze cargo podblatowe czy górne mogą bowiem różnić się ilością koszy, ich kształtem oraz szerokością. Bardzo popularne są kosze cargo narożne stosowane w narożnikach kuchennej zabudowy. Takie rodzaje koszy cargo mogą mieć nerkowaty kształt. Nie można też zapomnieć o wąskich koszach cargo o prostokątnym kształcie, które dobrze sprawdzają się w małych kuchniach zarówno jednorzędowych, jak i w kształcie litery L. Reasumując możecie wybrać szafki cargo dolne, górne, mini, midi, maxi, narożne, a także wąskie. Oczywiście w jednej kuchni mogą znaleźć się różne rodzaje koszy systemów cargo.       

Do jakiej kuchni sprawdzą się kosze cargo podblatowe? 

Kosze cargo podblatowe świetnie sprawdzają się zarówno w małych kuchniach, jak i tych bardziej przestronnych. Można je zamontować w szafce obok zmywarki. W ten sposób szklanki, talerze czy kubki będzie można łatwo i szybko przełożyć po myciu i suszeniu. Kosze cargo podblatowe doskonale pasują zarówno do nowoczesnych kuchni na wysoki połysk, jak i tych utrzymanych w matowych odcieniach.     

Co można przechowywać w koszach cargo podblatowych i jak zorganizować przestrzeń kuchenną?   

Poznajcie ofertę koszy cargo podblatowych na stronie: https://ekorex.pl/kosze-cargo-podblatowe i wybierzcie odpowiedni model dla siebie. W ten sposób możecie zapewnić większą ergonomię i zyskać miejsce do segregowania odpadów w zamykanych koszach, przechowywania naczyń, ale i garnków. Oczywiście szafki cargo mogą mieć znacznie szersze spektrum zastosowania. Świetnie sprawdzą się do przechowywania produktów sypkich w pudełkach czy pojemnikach, ale i produktów płynnych w butelkach szklanych czy plastikowych. W szafkach cargo podblatowych można też przechowywać przyprawy i zioła, by zawsze mieć jej pod ręką podczas gotowania.        

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *